Informativní sdělení

 Vážení rodiče,

 

v souvislosti se současnou mimořádnou situací Vás informujeme o povinnostech spojených  s návratem ze zahraničí. POVINNÁ karanténa platí pro všechny, kteří se do ČR vrací ze všech 18 rizikových oblastí: Čína, Jižní Korea, Írán, USA, Japonsko z evropských států Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Švédsko, Nizozemsko, Belgie, Velká Británie, Norsko, Dánsko, Řecko a Francie (upozornění: v čase se tento seznam může měnit, zda se vracíte z rizikové oblasti ověřte na https://koronavirus.mzcr.cz/staty-sveta-s-vysokym-rizikem-prenosu-nakazy/). Ti, kteří se vrátili z kterékoli ze jmenovaných zemí, musí zůstat automaticky ve dvoutýdenní karanténě.

Prosíme o telefonickou informaci týkající se návratu z rizikové oblasti a ponechání dítěte doma v povinné karanténě.

Dále vyzjišťujeme zájem rodičů o docházku dítěte do mateřské školy na období od 16. března do  20. března z důvodu zajištění provozu.

Akce pořádané MŠ jsou do odvolání zrušeny ( bruslení, divadla).

 

 

Kontakty: tel. číslo MŠ Okrouhlice – 569432319

      MO- 728728384

E-mail:  ms@zsokrouhlice.cz

              reditel@zsokrouhlice.cz

 

 

Děkujeme                   MŠ Okrouhlice

This entry was posted on Pátek, Březen 13th, 2020 at 14:39 and is filed under Aktuality. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.