Informativní sdělení

        Základní škola a mateřská škola Okrouhlice

  okres Havlíčkův Brod

                                                  

            Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání dítěte v MŠ

                                       v době od 1. 4. 2020 do 30. 6. 2020                                            


Ředitelka Základní školy a mateřské školy Okrouhlice 203, okres Havlíčkův Brod, odloučené pracoviště Mateřská škola Okrouhlice 203 (dále jen mateřská škola), na základě  Vyhlášky č. 43/2006 Sb. ze dne 9. 2. 2006, kterou se mění vyhláška č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání 

 

stanovuje snížení základní částky úplaty:

 

  • za měsíc duben 2020 nebude úplata vybírána
  • za následující období květen, červen dle skutečné přítomnosti dítěte v mateřské škole 

                                        Ředitelka ZŠ a MŠ Okrouhlice

                                           Mgr. Milena Hodboďová

 

This entry was posted on Pondělí, Květen 11th, 2020 at 16:39 and is filed under Aktuality. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.